بهترین نرم افزار برای داروخانه

نویسنده: مهدی باستان نژاد :تگ ها بهترین نرم افزار داروخانه بهترین نرم افزار حسابداری برای داروخانه نرم افزاربرتر برای داروخانه مناسبترین نرم افزار داروخانه جدیدترین نرم افزارداروخانه درایران. کاملترین نرم افزار داروخانه بهترین نرم افزار های داروخانه کدارم نرم افزار را برای داروخانه بخریم مناسبترین نرم افزار برای داروخانه. بهترین و برترین نرم افزار برای داروخانه

نرم افزار داروخانه ماندگار

 مشخصه و ویژگی برترین نرم افزار داروخانه در ایران                                     

یکپارچه بودن  نرم افزارداروخانه و داشتن تمام امکانات لازم برای مکانیزاسیون داروخانه از قبیل

  • سیستم ثبت و پذیرش نسخه بصورت اتوماتیک 

  • صندوق فروش مکانیزه با در نظر گرفتن سادگی . سرعت پاسخگویی و امنیت

  • حسابداری که بصورت آن لاین و لحظه ایی با تمام 

  • انبار

  • فروش اینترنتی

  • باشگاه مشتریان

  • قابلیت نصب بروی موبایل 

باعث گردید بعنوان بهترین نرم افزار برای داروخانه در ایران از آن نامبرده شود.نرم افزار داروخانه ماندگار بدلیل استفاده از تکنولوژی های خاص و نوآورانه و با توجه به نیازها و فرهنگ کاری داروخانه ها در ایران نرم افزاری را برای داروخانه ها ارایه نموده است که این نرم افزار تمام امور روزانه داروخانه ها را بصورت اتوماتیک و با کنترل لحظه به لحظه بر عملکرد کاربران و کارکنان داروخانه انجام میدهد.سیستم طراحی شده برای داروخانه ها توسط نرم افزار ماندگار بر چند اصل کاری پافشاری نموده است یکی از این اصول بالا بردن سرعت وامنیت کاری در داروخانه ها میباشد.بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار ایران به دلیل پایین بودن تکنولوژی تولید نرم افزارخود نتوانست اند این موضوع اساسی را رعایت نمایند

یکپارچکی در نرم افزار برای داروخانه ها بسیار مهم و اساسی میباشد چون یکی ازعوامل مکانیزاسیون داروخانه میباشد.

بحث اتصال لحظه ایی و آن لاین تمام بخش های یک داروخانه برای رسیدن به یک نتیجه قابل قبول حیاتی و لازم میباشد. ارتباط بین انبار داروخانه با بخش نسخه پیچی. فروش داروی آزاد و بخش کالاهای آرایشی و بهداشت و ارتباط با صندوق و ثبت سند تمام فعالیت های مالی و حسابداری و کنترل و گزارش از کارکرد کارکنان و کاربران سیستم لازمه یک داروخانه آنلاین و مکانیزه میباشد

در نسل جدید نرم افزارها اتکا به گزارشات برای تصمیم گیری در بخش های خرید و سفارش کالا و دارو . بخش کنترل و مدیریت انبار و نظارت بر کارکرد صندوقدار.حسابدار و فروشنده ها  بسیار برای مدیران داروخانه ها حیاتی و لازم میباشد.

گزارش ها و سیستم مقایسه ایی و نمودارها در بخش فروش کالا برای مقایسه کالاها در مورد میزان سود دهی. میزان رسوب و میزان رضایت مشتری منطقه ایی برای سفارش و خرید دوباره به مدیران کمک بسیبار زیادی خواهد داشت .

سیستم فروش آنلاین یا مجازی  ویا به عبارتی اینترنتی امروزه نیاز هر داروخانه میباشد و ارتباط سایت وامکان مدیریت سایت از طریق نرم افزار ماندگار باعث افزایش فروش اینترنتی و رضایت مندی مشتریان گردیده است.

در بحث سفارش کالا تکنولوژی خاص نرم افزار ماندگار برای داروخانه ها این امکان را فراهم نموده تا در دو حالت اتوماتیک ودستی سیتم کنترل موجودی.سفارش خرید را بسیار سریع و درعین حال مطمئن انجام دهند.

سیستم باشگاه مشتریان داروخانه در این نرم افزار بگونه ایی تعریف شده تا تمام امور تخفیفات.کارت خرید.کارت اعتباری.جوایز. پروموشن.هدایا .مشتری مداری.اطلاع رسانی را با متدهای جدید در اختیار صاحبان داروخانه قرار دهد.

و بسیار دلایلی دیگر که باعث شده امروز در ایران  نرم افزار داروخانه ماندگار را بعنوان بهترین و مطمئن ترین نرم افزار برای داروخانه معرفی نمایند.

مقاله بعدی: نرم افزار مکانیزاسیون داروخانه. صندوق فروش مکانیزه داروخانه مقاله قبلی: سایت اینترنتی فروش محصولات دارویی و داروخانه