وب سایت داروخانه

نویسنده: مهدی باستان نژاد :تگ ها داروخانه اینترنتی فروش دارو و کالای آرایشی در اینترنت mehdi bastan nejadامروزه حضور در بازارهای مجازی بوسیله سایت های اینترنتی برای ارایه محصولات و جذب مشتری  و رونق در فروش برای حیات یک داروخانه  بسیار مهم است.

در ایران در چند  سال گذشته تغییرات مهمی در بازار خرید بوجود آمده و مردم سعی میکنند نیازهای خود را ابتدا بوسیله راه های مجازی و اینترنتی نظیر وب سایتها رفع نمایند .

جالب است که بدانید مردم به صورت ناخود آگاه به اطلاعات ارایه شده در صفحات سایتهای اینترنتی بسیار  مطمن تر میباشند و حتی در صورتی که قصد خرید  اینترنتی را نداشته باشند اما سعی میکنند اطلاعات خود را ابتدا بوسیله سایتها تکمیل نمایند .

پس لزوم  حضور در فضای مجازی هر روز پررنگتر میگردد

ارایه کالاهای آرایشی . بهداشتی . عطر و دارو که نیاز به تخصص در ارایه به مشتری دارند باعث میشود تا فروش این کالاها فقط در سایتهای حرفه ایی همان صنف انجام گردد.

دارو. کالاهای آرایشی و بهداشتی و دارو های مکمل جزو کالاهایی میباشد که مردم تمایل دارند از فضاهای خاص و تخصصی این موضوع خریداری نمایند.

سایتهایی که دارای پشتوانه های تخصصی در مورد کالاهای ارایه شده باشند بسیار موفقتر ظاهر خواهند شد پس داروخانه هایی که در فضای مجازی بتوانند در مورد کالاها اطلاعات کاملتری ارایه نمایند بسیار موفقتر خواهند بود.

اما برای مدیریت این موارد باید داروخانه کاملا مکانیزه باشد یعنی سیستم نرم افزار داروخانه بتواند امور سایت را نیز مدیریت نماید.

گروه نرم افزار ماندگار توانسته این امکان را ارایه نماید که علاوه بر طراحی و راه اندازی سایت برای داروخانه  ارتباط مستقیم و آن لاین سایت را با نرم افزار برقرار نماید تا  تمام امور معرفی کالا . تغییر قیمت ها   امور ثبت مشتریان . امور انتخاب و خرید مشتریو تسویه و انتقال این اطلاعات به داروخانه بصورت اتوماتیک انجام گردد

در این سیستم امکانات مختلفی نیز با توجه به خواسته های داروخانه ارایه میگردد که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش فروش نرم افزار ماندگار در مورد طراحی سایت داروخانه مشورت نمایید

 

مقاله بعدی: نرم افزار مدیریت داروخانه مقاله قبلی: چگونه یک داروخانه مکانیزه داشته باشیم